Program plesu

co vás čeká

Předsálí

  • Přivítání smyčcovým kvartetem Hosty Duhového plesu při vstupu přivítá smyčcový kvartet PANHANDEL STRING QUARTET, který v hlavím sále zahájí ples spolu se sólistkou Hradní Stráže Policie ČR, Gabrielou Urbánkovou.
  • Ubytování pro hosty plesu Hotel Clarion Congress Hotel Ostrava připravil pro hosty v den konání Duhového plesu dampingovou cenu na ubytování a to: - SGL jednolůžkový pokoj STANDARD (pultová cena 3 050 Kč): nyní 1490Kč včetně bufetové snídaně - TWI dvoulůžkový pokoj STANDARD (pultová cena 3 750 Kč): nyní 1490Kč včetně bufetové snídaně Za celý team hotelu děkujeme. Marek Zlý

Sál

  • V rytmu kapely Hlavním sálem bude provázet vám známá kapela Rivieras Show Band a DJ Bery, následuje doprovodný program a hlavním hostem večera je zpěvák Kamil Srřihavka, který si zazpívá duet se zpěvačkou Tanjou.  Nemůžeme opomenout bohatou tombolu :-) , po které následuje volná zábava za doprovodu kapely a DJ Beryho a to až do 03:00 hodiny ranní. 
  • KAMIL STŘIHAVKA a TANJA Ples bude tradičně obohacen pestrým doprovodným programem a jako hlavní hosté večera budou zpěvák Kamil Střihavka, který si zazpívá i duet se zpěvačkou 80tých let TANJOU.
  • Rozmístění stolů

Večeře se podává od 20.30 do 22.00 hod